Pasja, precyzja i doświadczenie, te pojęcia towarzyszą nam każdego dnia w naszej pracy. Stawiamy czoła wielkim wyzwaniom projektowym i zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie każdego problemu. Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów. Naszą specjalnością stały się konstrukcje membranowe, linowe i stalowe, jak również optymalizacja konstrukcji. Projektujemy zadaszenia membranowe! 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz czym się zajmujemy

Konstrukcje namiotowe

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą i montażem konstrukcji namiotowych. Zaliczamy do nich hale namiotowe, które posiadają bardzo uniwersalne zastosowania.

Zadaszenia i przekrycia membranowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem konstrukcji membranowych - koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekty warsztatowe konstrukcji stalowej oraz konfekcji membrany.

Projekty konstrukcji stalowych

Wykonujemy projekty konstrukcji stalowych, które opracowujemy wykorzystując najnowsze oprogramowanie SolidWorks oraz SOFiSTiK. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań eliminujemy błędy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy wykonywaniu i montażu projektowanych przez nas konstrukcji.

Optymalizacja konstrukcji

Projektujemy korzystając z innowacyjnego połączenia oprogramowania (tj. Allplan BIM Inżynieria, SolidWorks, SOFiSTiK), co sprawia, iż sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom.

Tkaniny techniczne easyASM

Dostarczamy tkaniny techniczne do zadaszeń membranowych. Poza najwyższej jakości materiałem zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Obecnie na naszych deskach kreślarskich

Membranowe projekty na Warmii i Mazurach

Tym razem powędrowaliśmy na tereny warmińsko-mazurskie  – w naszym biurze trwają teraz prace nad trzema zadaszeniami w Lidzbarku Warmińskim. Pierwsza projektowana inwestycja to dwa osobne przekrycia dachowe: nad sceną oraz nad widownią plenerową o łącznej powierzchni membrany około 529,0m2. Druga inwestycja to rozkładane zadaszenie amfiteatru zlokalizowane przy murach starego zamku, które to póki co jest na etapie koncepcji i uzgodnień z władzami tego pięknego miasta.